Program Partnerski Bogaty Ojciec

Program Partnerski Bogaty OjciecDzięki popularności książek i gier Roberta Kiyosaki, możesz teraz uatrakcyjnić swoje strony internetowe i jednocześnie zarabiać w łatwy sposób. Jak to zrobić? Wystarczy przyłączyć się do Programu Partnerskiego IPE, który promuje produkty „Bogatego Ojca„.

Bogaty OjciecW programie partnerskim Bogatego Ojca możesz polecać książki, gry, kasety i serwisy szkoleniowe, a w zamian za to od każdej sprzedaży otrzymują wysoką prowizję. Średnia wartość zamówienia wynosi ponad 100 zł, a prowizje sięgają 15%, więc na każdym zakupie poleconego klienta przeciętnie zarabiasz 15 zł. Jednym z najbardziej popularnych produktów jest gra Cashlow 101. Za sprzedaż każdej gry otrzymasz prowizję w wysokości prawie 50 zł. W ten sposób łatwo możesz uzyskać prowizję od 250 do 2 500 zł miesięcznie, a nawet więcej.

O książkach i grach „Bogatego ojca” coraz częściej pisze się w największych polskich magazynach i mówi się w radio i telewizji. Ta obecność w mediach to najlepszy rozgłos o jakim można marzyć dla swoich produktów. Ty, przystępując do programu partnerskiego, stajesz się częścią tej wielkiej przygody rozwijania finansowej inteligencji Polaków, na czym również zarabiasz!

Kategorie

Archiwum

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam