Program Partnerski eMentor.pl

Program Partnerski eMentor.plChciałbym bardzo serdecznie zaprosić wszystkich do Programu Partnerskiego eMentor.pl, którego byłem managerem.

Autorami współpracującymi z eMentor są eksperci, trenerzy, nauczyciele, firmy szkoleniowe i wydawcy produktów informacyjnych. Elastyczny Program Partnerski eMentor.pl łączy zalety klasycznego programu partnerskiego z siecią afiliacyjną. Wszystkie produkty sprzedawane w PP eMentor.pl są produktami cyfrowymi (informacyjnymi) lub łączonymi (blended learning).

Duża gama produktów

Na chwilę obecną, w ramach Programu Partnerskiego eMentor.pl można promować aż 285 produktów. W ofercie posiadamy m.in. nagrania Mateusza Grzesiaka, kursy przygotowane przez VideoAngielski.tv oraz wszystkie nagrania video znajdujące się w katalogu eMentor.pl.

Prowizje

W PP eMentor.pl mamy prowizje:
bezpośrednie (od 10% do 80%)
wieczne  (nawet do 100%)
Mamy ponadto także II i III poziom!

Wszystkie prowizje są negocjowane indywidualnie z autorami produktów.

Narzędzia i statystyki

Program Partnerski eMentor.pl ruszył już kilka miesięcy temu. Do tej pory nie był mocno promowany, ponieważ cały czas rozbudowujemy panel partnera, dodajemy nowe narzędzia do promocji (linki, bannery, gotowe e-maile, możliwość eksportu danych do XML, PHP, JSON), a także rozwijamy dział statystyk, dzięki czemu partnerzy mogą w pełni kontrolować efektywność swoich działań.

Zarabiaj na II i III poziomie

Warto przyłączyć się już teraz! Program jest bardzo świeży i jesteśmy w trakcie budowy bazy partnerów. Można wykorzystać okazję i zarabiać dzięki prowizjom z II i III poziomu.

Kategorie

Archiwum

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam