Program Partnerski Money2Money

Program Partnerski Money2MoneyProgram partnerski Money2Money wywodzi się ze znanego większości internautów portalu finansowego – money.pl. Obecnie stoi za nim Grupa Wirtualna Polska, co zapewnia przejrzystość i stabilność działania.

Program partnerski Money2Money opiera się na promocji i sprzedaży przede wszystkim produktów bankowych takich jak konta osobiste, kredyty gotówkowe, karty kredytowe, szybkie pożyczki, lokaty, ubezpieczenia życiowe. Money2Money ma kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze produktów finansowych. W ofercie tego PP znajdziemy też szereg produktów pozabankowych, takich jak pakiety TV czy internetu oraz oferty energii.

Najważniejsze zalety PP Money2Money

Sam od wielu lat regularnie korzystam z kampanii, które oferuje mi Money2Money. Myślę, że po takim okresie odkryłem już wszystkie najważniejsze zalety tego PP. Moim zdaniem należą do nich:

 • szybka rejestracja bez konieczności podpisywania dokumentów,
 • próg wypłaty to tylko 100 zł,
 • bardzo szeroki asortyment,
 • kampanie w różnych modelach: CPL, CPA, CPO, CPL + CPS, CPA + CPS, CPS,
 • liczne akcje specjalne z nagrodami dla parterów,
 • świetny support,
 • szeroki wybór narzędzi,
 • szybkie wypłaty – zwykle w ciągu 7 dni od przesłania dokumentów,
 • wiarygodność i doświadczenie w obszarze produktów finansowych.

Kto może zostać partnerem Money2Money?

Partnerem Money2Money może zostać:

 • każdy pełnoletni użytkownik internetu; w tym właściciele stron WWW, for i blogów internetowych, baz mailingowych, doradcy kredytowi (mogą wykorzystywać wnioski do otwierania kont bankowych swoim klientom),
 • każdy, kto nie ma jeszcze swojej strony WWW, a chce rozpocząć zarabianie on-line otrzyma od nas pakiet gotowych narzędzi. Zadaniem Partnera będzie ich promowanie w mediach społecznościowych, katalogach, wyszukiwarkach.

Wypłatę z Money2Money można zrealizować na podstawie faktury lub rachunku, generowanego bezpośrednio w panelu partnera.

Podsumowanie

Program partnerski Money2Money na pewno warto pochwalić za profesjonalizm działania. Wszystko jest jasne i przejrzyste, co nie zawsze jest normą wśród PP. Mają bardzo dobry support dla swoich partnerów: czat, telefon, facebook oraz e-mail. Udostępniają bardzo szeroki wachlarz narzędzi takich jak: widgety, linki tekstowe, mailingi html, boxy reklamowe, kalkulatory czy rotatory reklamowe.

Program partnerski Money2Money jest obecnie jest z najlepszych programów dostępnych w Polsce. Potwierdza to fakt, że mają w sumie ponad 5 tys. partnerów, którym wypłacili już 21 milionów złotych! Według informacji, jakie udało mi się uzyskać od Money2Money, rekordowa miesięczna prowizja, jaką wypłacili partnerowi wynosiła ponad 140 tys. zł.

Ktoś chętny na takie prowizje? Zapraszam do rejestracji: www.money2money.com.pl.

Program Partnerski Money2Money statystyki

Kategorie

Archiwum

Programy partnerskie

Sieci afiliacyjne

Ciekawe strony

Blogi, które czytam